Hakkımızda

Akartur hizmette kalite ilkesi ile sektörün güvenilen lider markalarını fark yaratan anlayışı ile sizlere sunuyor. 

next.png

Akartur Motorlu Araçlar

Akartur 30 yılı aşkın bir ticari tecrübenin eseridir. Öncesinde lojistik, ağır nakliyat, filo ve bir çok sektörde hizmet veren Alp Özler şirketleri 2020 yılında Akartur Motorlu Araçlar Anonim Şirketini kurarak Sıfır ve İkinci El Kamyon - Tır - İş Makinesi, Otomobil alanında çalışmaya başlamıştır.

Akartur Motorlu Araçlar Ankara'da  hizmet vermektedir.
2. El Kamyon , Tır, İş Makinesi ve Otomobil ticaretinde diğer sektörlerinde de olduğu gibi müşteriye karşı özverili olup, kaliteli hizmet vermeyi kendine amaç edinmiştir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat sunmak olmuştur.
Hizmette dürüstlük ilkesi ve verdiğimiz sözleri zamanında yerine getirmek başarımızın temel kaynağıdır. 

Akartur Motorlu Araçlar, siz değerli iş ortaklarımıza gelecekte de aynı özveri ve kalitede hizmet vermeye devam edecektir.

En önemli sermayemiz,

insan kaynağımızdır.  " 

Vizyonumuz
Misyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarlarda firmamızın etkinliğini ve müşterilerimize verimliliğimizi arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda yöntemlerimizi sürekli geliştirerek sektörün öncüsü olma yolunda sürekli ilerleyen, Türkiye'nin en güvenilir ve kaliteli hizmetini veren kuruluşu olmak.
 

Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz karşılayacak ve daha fazlasını sunacak kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli geliştirmek. Müşterilerimizin sadakatini kazanarak, sürekliliğini sağlamak. Yurt içi ve yurt dışında şirketimizi büyüterek sektörümüzün değer ve kalitesini artırarak verdiğimiz hizmette

firmamızı zirveye taşımak.